Proč právě s námi?

Na stavbách se pohybujeme již 50 let a vlastníme certifikát Prověřená společnost
NAŠE HISTORIE

50 let zkušeností    logobezpecaci-logo-orange-2200

Na stavbách se tatínek pohybuje už 50 let, prošel všemi pozicemi (zadavatel, zhotovitel, koordinátor,....).  Společně s celým naším týmem se snažíme prostřednictvím odborného školení a poradenství zlepšit povědomí o BOZP na stavbách. To s sebou samozřejmě nese také samovzdělávání a sbírání zkušeností především z praxe.

 

Sami víme, jak je čas drahý a proto jsme přišli s myšlenkou šetřit našim zákazníkům čas i peníze. Máme v nabídce kurzy, které si náš zákazník může přizpůsobit svým finančním i časovým možnostem tak, aby získal přesně to co potřebuje - informace.

Víme, že osobní kontakt a výměna zkušeností je stále nejlepší formou předávání informací, a proto stále provádíme klasické osobní školení. Nezapomínáme však na moderní technologie a snažíme se držet krok s dobou.

NÁŠ TÝM

Seznamte se s námi

Ing. Eva Grenová, Ph.D.

Ve společnosti KARO EXPORT-IMPORT, spol. s r. o. působím od roku 2000, kdy jsem jako čerstvá středoškolačka začala pomáhat tatínkovi s podnikáním. Po celou dobu svých studií jsem sledovala tatínka při práci a studovala chod firmy. Spolupracuji s odbornými organizacemi v České republice i v zahraničí na řešení otázek BOZP a neustále hledám další možnosti, jak zlepšit cestu BOZP k  lidem.

"Jako jednatelka firmy se snažím, aby vše co děláme, bylo kvalitní a poctivé. "

Ing. Josef Štoudek

Společnost KARO EXPORT-IMPORT, spol. s r. o. založil dne 26. února 1997 jako navazující společnost na OSVČ „Josef Štoudek – KARO“. EXPORT-IMPORT bylo k názvu přidáno, protože jsme se zabývali dovozem speciálního hydroizolačního materiálu do republiky. I přes to, že toto už neděláme, název jsme ponechali kvůli tradici. Od roku 2000 spolupracoval ing. Štoudek s odborně vzdělávacími společnostmi (jako člen odborné zkušební komise, přednášející a garant zkoušek). V roce 2011 předal společnost svým dětem. Stále přednáší, vzdělává, konzultuje, pohybuje se jak v praxi tak i v oblasti teoretické. 

Od té doby stále spolupůsobí jako odborný poradce a je cenným přínosem celé společnosti, kterou založil, ale i svým dětem.

to top button